Couple Tracker

Android için Çiftlere Özel Şeffaf Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 2.9 MB
  • Version 1.38
  • Dil TR / EN
  • Firma BytePioneers s.r.o.
Couple Tracker; ilişkilerinde şeffaflığa önem veren çiftler için özel olarak geliştirilmiş, çiftlerin mobil cihazlarına gelen SMS, Facebook bildirimi, GPS konumları, mesajlar ve çağrı geçmişi gibi her türlü özel verilerini kaydederek çiftlerin birbirini t

Couple Tracker; ilişkilerinde şeffaflığa önem veren çiftler için özel olarak geliştirilmiş, çiftlerin mobil cihazlarına gelen SMS, Facebook bildirimi, GPS konumları, mesajlar ve çağrı geçmişi gibi her türlü özel verilerini kaydederek çiftlerin birbirini takip etmelerine olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir şeffaf haberleşme uygulamasıdır.

Yayınlandığı günden bu yana 500.000'den fazla çift uygulamayı kulanmış ve 172 milyon SMS, 18 milyon arama kayıt altına alınmış.

İlişkilerde şeffaflığın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Eğer gerçekten bunu sağlayamıyorsanız büyük problemler sizi bekliyor. Bazen şeffaf olsanız bile karşı tarafa bunu inandırmak zor olabilir. Özetle Couple Tracker size karşılıklı şeffaf olma imkanı sağlayan bir mobil uygulama. Facebook mesajlarınız, sms?ler ve aramalar hepsini kayıt altına alıp karşı tarafa iletiyor veya daha doğrusu isterse inceleme imkanı veriyor.

Bunun için tel yapmanız gereken kendi mobil cihazınıza ve eşinizin veya sevgilinizin mobil cihazına uygulamayı yüklemek ve uygulamaları birbirine bağlamak. Bu aşamadan sonra eşinizin aramaları, mesajları, FB kayıtları ve gelen bildirim, konum gibi her türlü özel verisinden haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Couple Tracker indir